تبلیغات
عکس همسر علی دایی - قرار دادن آهنگ و تصویر در وبلاگ

عکس همسر علی دایی

قرار دادن آهنگ و تصویر در وبلاگ

شنبه 7 خرداد 1384
سلام دوستان امیدوارم حال همتون خوب باشه مخصوصا دوستان وبلاگ نویس عرض به حضورتون که برخی از دوستان نحوه قرار دادن آهنگ و تصویر در وبلاگ رو خواسته بودن که من این موارد رو قبلا توضیح داده بودم و لینکاشو تو قسمت پیوندها گذاشتم ولی با این حال بازهم توضیح میدم تا حد اقل دوستان جدیدی هم که به بلاگفا اضافه میشن و اطلاعات کمتری دارن بتونن استفاده کنن امید که مورد رضایت عزیزان قرار بگیره.

اموزش اجرای اهنگ در وبلاگ همراه با کنترل

اموزش اجرای اهنگ بطور خودکار در هنگام باز شدن وبلاگ

برای اینکار از دستور زیر استفاده کنید ابتدا اهنگ ادرس دقیق و اجرایی اهنگ مورد نظر در قسمت "ادرس وب در اینجا" وارد کنید یعنی این نوشته را پاک کنید و بجایش ادرس اهنگ مورد نظر را بنویسید  و بعد طبق معمول همه را در قسمت ویرایش قالب صفحه اصلی قرار دهید هر کجاش که دلتون خواست

قرار دادن اهنگ در وبلاگ و اجرا شدن ناگهانی اهنگ

برای اینکار از دستور زیر استفاده نمایید ابتدا  ا ادرس دقیق و اجرایی اهنگ مورد نظر در قسمت "u rl " وارد کنید یعنی این نوشته را پاک کنید و بجایش ادرس اهنگ مورد نظر را بنویسید  و بعد طبق معمول همه را در قسمت ویرایش قالب صفحه اصلی قرار دهید. منظور اینکه باید به اینترنت برید و از تو اینترنت آدرس سایتی رو که توش آهنک داره بجای نوشته های url بزارید


تذکر : این اموزش با اموزش های سابق قرار دادن اهنگ  فرق داشته و بدون کنترل میباشد در این حالت اهنگ بصورت ناگهانی اجرا میشود و بازدید کنند نمیتواند این را متوقف کند.

توجه : اهنگ های با پسوند mp3  را نمیتوان در برای اجرا شدن در وبلاگ قرار داد.
همچنین با تغییر دادن  شماره روبروی  loop  میتوانید معین که اهنگ چند باز اجرا شود .. در حالت پیش فرض بصورت نا محدود اهنگ اجرا میشود.

چگونه در وبلاگ عکس بزاریم مخصوصا اینکه بشه روش کلیک کرد و بازش کرد

 اول باید عکسهایی که تو کامپیوترمون هست یا اونایی رو که از اینترنت گرفتیم وارد اینترنت کنیم بنابراین مثل صاحبان سایتها باید یه جای خالی یا فضای مجانی داشته باشیم بنابراین میتونیم این فضای مجانی رو از سایتی به نام www.imagecave.com بگیریم وقتی وارد این سایت شدیم ابتدا گزینه sign up رو زده بعد یه اسم و یه پسورد برای خودمون درست کرده و اینتر میکنیم سپس وقتی وارد شدیم در بالا گزینه add picture رو زده و عکسهای مورد علاقه مون رو انتخاب کرده بعد گزینه upload رو میزنیم بعد از وارد شدن عکسها return to albom رو زده و عکسهامون رو مشاهده میکنیم سپس وارد قسمت مدیریت مطالب وبلاگ شده و در پست مطالب جدید و یا مدیریت مطالب قبلی گزینه html رو زده و از تو سایت و جایی که عکسهامون رو ریختیم عبارت داخل Thumbnai  رو کپی کرده ور قسمت مورد نظر در html پست مطلب قرار میدهیم سپس دوباره روی گزینه html کلیک کرده دو باره به حالت اولیه بر میگردیم و گزینه ثبت مطلب و باز سازی وبلاگ را کلیک میکنیم.

 و در آخر این برنامه برای یاهو مسنجر است که تمام اشکال یاهو (Yahoo Smily ) را در خود جای داده حتی تمام شکلهای که بصورت مخفی هستن. (در یاهو مسنجر ۶ مشکلی نداره)

از اینجا دانلود کنید : ***DOWNLOAD

 

 [ شنبه 7 خرداد 1384 - 04:05 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| mohsen ] [اموزش و برنامه , ] [+]