تبلیغات
عکس همسر علی دایی - ارسال فرستادن پیغام کوتا برای موبایل در ایران

عکس همسر علی دایی

ارسال فرستادن پیغام کوتا برای موبایل در ایران

جمعه 30 اردیبهشت 1384

ارسال sms رایگان

اگر یادتون باشه حدود 2 سال پارس آنلاین به عنوان اولین سایت سرویس sms را در اختیار کاربران گذاشت و بعد از آن سرویسی به نام پارس sms ظاهر شد که شما بعد از پس ثبت نام در سایت این شرکت و اضافه کردن آی دی parssms به لیست یاهو مسنجر خود می توانستید از طریق یاهو مسنجر به موبایلهای ایران پیغام کوتاه (sm) بزنید. ولی بعد از مدتی معلوم شد که این فقط یک تبلیغ بوده و این سرویس از حالت رایگان خارج شد.
پارس آنلاین هنوز این سرویس را ارائه می دهد . شما کافی است که یک موبایل در دسترس داشته باشید و بعد از
پر کردن فرم عضویت و دادن شماره موبایلی که در دسترس شماست پس از چند ثانیه که فرم عضویت را ارسال کردید کد رمز عبور را بصورت پیغام کوتاه بر روی موبایلی که شماره آنرا در هنگام عضویت وارد کرده اید دریافت کنید و با آن وارد این سرویس شوید. توجه کنید که به موبایل فقط برای دریافت رمز عبور نیاز دارید و بعد از آن نیازی به موبایل نیست . این سرویس برای کاربرانی که از اشتراک اینترنت پارس آنلاین استفاده نمی کنند اجازه ارسال یک پیغام 80 حرفی در هر نیم ساعت را می دهد و برای کاربرانی که از اشتراک پارس آنلاین استفاده می کنند هر 3 دقیقه امکان ارسال یک پیغام 80 حرفی را می دهد.
تا اینجا را ممکنه همه بدونید ولی .من در این سرویس یک اشکال پیدا کردم که می توانیم این محدودیت را حذف کنیم. با توجه به این که این سیستم از روی آی پی
تشخیص می دهد که اگر شما پیغامی در کمتر از نیم ساعت پیش ارسال کرده اید باید منتظر بمانید تا 30 دقیقه به پایان برسد تا بتوانید پیغام بعدی را ارسال کنید شما می توانید با ست کردن پروکسی سرور این سیستم را گول بزنید. یعنی همان کاری که برای عبور از فیلتر(به این مطلب مراجعه کنید) می کردیم . با ست کردن پروکسی و قرار دادن آی پی و پورت مربوطه وقتی شما قصد ارسال پیغام بعدی را دارید آی پی پروکسی که ست کرده اید به سیستم پارس آنلاین معرفی می شود و شما با ست کردن پروکسی های مختلف(لیست پروکسی سرورها) در هر بار(حتی در یک دقیقه) می توانید چند پیغام بفرستید.
خلاصه اینکه چون این سیستم هر بار که شما پیغامی ارسال می کنید آی پی شما را ثبت می کند و تا 30 دقیقه به پایان نرسد اجازه ارسال پیغام بعدی را نمی دهد می توانید با استفاده از پروکسی سرور هر بار آی پی جدیدی به سیستم معرفی کنید. احتمالا وقتی مسئولین این شرکت این مطلب را بخوانند این مشکل را حل می کنند ولی فعلاً کار می کنه و فکر نکنم که به این زودی ها این اشکال را پیدا کنند[ جمعه 30 اردیبهشت 1384 - 05:05 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| mohsen ] [اموزش و برنامه , ] [+]